dom spokojnej starości

Dom Spokojnej Starości • Dom Seniora POD JODŁAMI. Dla naszych pensjonariuszy przygotowaliśmy 1, 2, 3-osobowe pokoje. Na parterze znajduje się 5 pokoi 1-osobowych oraz 4 pokoje 2-osobowe, pokój dzienny z jadalnią i aneksem kuchennym – ogólnodostępnym dla wszystkich pensjonariuszy, z którego jest wyjście na duży słoneczny taras z ogrodem oraz widokiem na łąki, staw i las.

Na piętrze, na które można wjechać windą, odnajdą Państwo apartament małżeński, 3 pokoje 3-osobowe (w jednym z nich znajduje się duży balkon z widokiem na las) i 1 mały, kameralny pokój 1-osobowy.

W każdym pokoju znajduje się telewizor, system przywoławczy oraz Wi-Fi. Wszystkie pokoje posiadają swoją łazienkę.

dom spokojnej starości

Ze względu na dobro oraz zdrowie naszych pensjonariuszy Dom Spokojnej Starości • Dom Seniora POD JODŁAMI gwarantuje kompleksową i fachową opiekę lekarską, oraz usługi opiekuńczo-pielęgniarskie. Podstawową codzienną rehabilitację ruchową oraz zajęcia z fizykoterapii.

Prowadzimy zajęcia zapewniające dobrą formę fizyczną i psychiczną naszych podopiecznych tj. gimnastyka, spacery, nordic-walking, wspólne śpiewanie, zajęcia manualne itp.

dom spokojnej starości

Zapewniamy pełne wyżywienie składające się z 5 posiłków z uwzględnieniem diety, a także wiele domowych wypieków oraz przekąsek.

W naszym przydomowym ogródku można uprawiać warzywa, zioła, truskawki. Istnieje także możliwość prowadzenia małej hodowli kur i królików.

dom spokojnej starości

Ze względu na nasze ustronne położenie — możliwość spacerów po terenie posesji oraz pobliskiego lasku a także możliwość korzystania z „siłowni pod chmurką” znajdującej się 500 m od naszego domu.

W stawie hodowlanym oddalonym o ok.300 m nasi podopieczni mają również możliwość łowienia ryb.

dom spokojnej starości

Oferujemy również wycieczki i imprezy okolicznościowe np.: święta, urodziny, dzień babci i dziadka itp., wizyty fryzjera wyjście do kina, na zakupy wedle zainteresowania podopiecznych.

Każdy podopieczny może przywieźć ze sobą ulubione przedmioty, ramki, pamiątki lub nieduży mebel np.: ulubiony fotel.

dom spokojnej starości

Położenie naszego domu jest bardzo dogodne – niedaleko autostrady A1, A4 oraz lotniska Katowice-Pyrzowice.

W odległości ok. 1 km od naszego domu seniora znajduje się hotel. Oferujemy pomoc w rezerwacji miejsc hotelowych dla osób odwiedzających.

Oferujemy pobyty stałe i czasowe. Przed podjęciem decyzji gorąco zachęcamy do odwiedzenia nas w celu dokładnego zapoznania się z naszą ofertą i warunkami opieki w Domu Seniora „Pod Jodłami”.

Kontakt